Tüm bölgelere Servis Hizmetimiz vardır. Msj Jeneratör

Satış Sonrası Hizmet

Kaliteli hizmet ile paranızın tam karşılığını alabileceğiniz en doğru adres olan MSJ Jeneratör, iyi eğitimli ve beceri düzeyi yüksek çalışanlar, modern cihazlarla donatılmış servis araçları ile müşteri yerinde hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Güç ve Yer Tespiti

Jeneratör satın alırken ilk önce jeneratörün çalışacağı yerin belirlenmesi ve güç tespitinin doğru yapılması gereklidir. MSJ Jeneratör tarafından yapılan güç ve yer tespiti sonrası, müşterilerimize en uygun jeneratörler önerilmektedir.

Periyodik Bakım

Jeneratör setini daha uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanabilmesi, ortaya çıkan arızaların kısa bir süre içinde giderilmesi ve oluşabilecek olan arızaların oluşmadan engellenebilmesi için jeneratör setinin düzenli olarak periyodik bakımları yapılmalıdır.

Günlük ve haftalık bakımların kullanıcı tarafından yapılması uygunken, aylık kontrollerin uzman, eğitimli bir teknisyen tarafından yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar garanti süresi boyunca mutlaka yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Garanti süresi sona erdiğinde ise MSJ JENERATÖR ile yapacağınız periyodik kontrol ve bakım anlaşması ile jeneratör setinize 7 / 24 düzenli bir bakım hizmeti almış olacaksınız.

Jeneratörlerin Yedek Parçaları

Jeneratörün teknik özelliklerine tam anlamıyla cevap verebilen kaliteli malzeme ile tamamlanan yedek parçalar sayesinde jeneratörün ömrünü uzatan malzemeler kullanılmaktadır.